Etiuda aktorów TEATRU na LEWĄ na podstawie tekstu Marty Sokołowskiej „Pałac w Bożkowie”

TEATR NA LEWĄ z Centrum Kultury w Pieszycach przedstawia transformacje czynione na kanwie swojego spektaklu pt. „PAŁAC” na podstawie tekstu Marty Sokołowskiej pt. „Pałac w Bożkowie”

TEATR NA LEWĄ z Centrum Kultury w Pieszycach nie daje się wirusowi. Wprawdzie próby na scenie nie mogą się odbywać, a kolejna premiera spektaklu pt: „PAŁAC” wg dramatu Marty Sokołowskiej pt: „Pałac w Bożkowie”, planowana pierwotnie na 19 kwietnia musi być przełożona, to jednak postanowiliśmy dać zapowiedź – przedsmak premiery i w kilku odcinkach sfilmować i zaprezentować nasze etiudy – swobodne przesunięcia i przeniesienia znaczeń, wariacje, improwizacje na tematyce spektaklu, oparte na jego epizodach. Nie są to więc proste przesiedlenia spektaklu ze sceny do sieci. W ten sposób nadal możemy prowadzić zajęcia, a dodatkowo dzielić się na bieżąco ich efektami i chociaż pracujemy osobno w domach, to prezentujemy się razem. Zobaczcie TEATR W SIECI. Wkrótce powinny pojawić się w nim także inne zaprzyjaźnione zespoły.
Źródło: https://www.facebook.com/teatrnalewa/videos/600858760517068/

Drugi odcinek etiud aktorów TEATRU na LEWĄ z Centrum Kultury w Pieszycach, którzy zamknięci w domach przez epidemię, nie mogąc doczekać się powrotu na scenę robią próby w sieci, a ich efektem są rozmaite transformacje czynione na kanwie swojego spektaklu pt. „PAŁAC” na podstawie tekstu Marty Sokołowskiej pt. „Pałac w Bożkowie”. Ale, zobaczymy się wkrótce na scenie – wierzymy! Tymczasem kolejna zapowiedź 🙂