​​​​Powieść Imperium Dzieci w „Katalogu książek z audiowizualną przyszłością” Word2Picture

Powieść Imperium Dzieci w „Katalogu książek z audiowizualną przyszłością” Word2Picture. Powieść Imperium Marta Sokołowska

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w ramach sekcji OFF CAMERA Pro Industry odbył się projekt Word2Picture podczas którego wydawcy zaprezentowali producentom filmowym najciekawsze projekty wydawnicze z potencjałem na adaptację.
Word2Picture to projekt,  który jest efektem współpracy kilku instytucji zaangażowanych w budowanie przestrzeni dialogu dla kultury i biznesu. Organizatorem przedsięwzięcia jest KBF, operator dwóch kluczowych programów branżowych, czyli Krakow Film Commission i Kraków Miasto Literatury UNESCO.
„Katalog książek z audiowizualną przyszłością” Word2Picture to polecane przez organizatorów i sygnowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe wydawnictwo omawiające propozycje wiodących polskich wydawców.
W Katalogu znalazła się m.in. powieść Marty Sokołowskiej „Imperium Dzieci” wydana przez wydawnictwo Biuro Literackie.
Więcej informacji: Pro Industry na OFF CAMERA. Producenci i wydawcy

Powieść Imperium Dzieci w „Katalogu książek z audiowizualną przyszłością” Word2Picture. Powieść Imperium Marta Sokołowska